Lekker en goed: bietensap met citroen en gember

0 / 5. 0

beet-juice-2.jpg
beet-juice-2.jpg
10 min
6 personen
Dranken
10 min
6 personen
Dranken
0.0
0.0/5

Ingrediënten

Pas de porties aan:

Bereidingstijd 10 min

6
10
  • 6 st bieten
  • 1 st citroen
  • 5 stronken bleekselderij
  • 2 cm gember
  • 6 st bieten
  • 1 st citroen
  • 5 stronken bleekselderij
  • 2 cm gember

Tools

  • Slowjuicer
  • fles
  • koelkast
Slowjuicer
fles
koelkast

Allergie informatie

Geen allergie informatie

Bereidingswijze

  • Verwijder de schillen van alle groenten en de citroenen en snij alles in blokjes van max 3 bij 3 cm.
  • Doe de ingrediënten stuk voor stuk je slowjuicer en wacht tot je je een goed gevulde beker sap hebt.
  • Schenk alles vervolgens in een grote fles en bewaar deze in je koelkast. Nu heb je elke ochtend een vers sapje om je dag mee te beginnen!

Tips

Notities

*Zoals met alle recepten, zijn er een aantal manieren waarop je dingen voor elkaar kunt krijgen. Als je denkt dat sommige instructies verbeterd kunnen worden, of een goede alternatieve oplossing hebt, laat dan gerust een reactie achter.

Tags: Dranken
Share

Opmerkingen

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}
Opmerkingen
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Vegan recepten en meer

Bij Living the Green Life kun je terecht voor jouw dagelijkste inspiratie aan veganistische recepten en een gemakkelijke vegan lifestyle. Van snelle vegan salades tot fantastische plantaardige toetjes en van de fijnste dierproefvrije skincare tot de beste vegan restaurants: je vindt het allemaal terug op ons platform.

Volg ons op social media
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Bedankt voor je inschrijving!

livingthegreenlife.nl
21.4k followers

Vegan broodpudding

Vegan broodpudding recept

Wat je nodig hebt? Waarschijnlijk heb je het meeste al in huis. Het hoofdingrediënt is natuurlijk oud brood. Wat voor soort brood het is, maakt helemaal niets uit. Elk brood werkt! Daarbij heb je sojamelk, kokosbloesemsuiker, custardpoeder, een appel, een banaan en een handje speculaaskoekjes nodig. Dat is alles. Makkelijker kan niet, toch?! Aan de bak!

Equipment

  • Cakeblik

Ingrediënten
  

  • 300 g oud brood
  • 700 ml sojamelk
  • 100 g kokosbloesemsuiker
  • 50 g custardpoeder
  • 1 st appel
  • 1 st banaan
  • 6 st speculaaskoekjes

Instructies
 

  • Scheur het brood in stukjes. Doe ze in een grote kom en voeg hier de sojamelk aan toe.
  • Verwarm de oven voor op 180 °C en vet een cakeblik in.
  • Roer in het brood-sojamelkmengsel tot alles uit elkaar valt en je een papje krijgt. Meng de suiker erdoorheen. Zeef het custardpoeder boven het mengsel en roer goed door.
  • Snijd de appel in en banaan in stukjes en breek de speculaas. Roer deze drie ook door het mengsel.
  • Giet het mengsel in het ingevette cakeblik en bak de broodpudding voor 40 minuten. Laat kort afkoelen en geniet!
Heb je dit recept als eens geprobeerd?Let us know how it was!
Koken met

Waar ben je naar op zoek?