Living the Green Life
Living the Green Life
Inloggen | Registreren
Search
Close
€0.00 Cart
  • Recepten
  • Food
  • Beauty
  • Wellness
  • Travel
  • Lifestyle
  • Shop
Menu
  • Recepten
  • Food
  • Beauty
  • Wellness
  • Travel
  • Lifestyle
  • Shop

CATRICE vegan make-up

Easy Vegan boxen: laat je maandelijks inspireren

Nieuwe vegan producten

Home / Beauty / 5x vegan must-haves voor op reis

  • Beauty

5x vegan must-haves voor op reis

  • 10 januari 2020
Op reis
Share on facebook
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email

Of je nu weken, dan wel niet maandenlang gaat backpacken, op citytrip gaat of twee weken wil kamperen in Zuid-Frankrijk: toiletspullen ga je sowieso nodig hebben. Om te voorkomen dat je daar een eeuwigheid moet zoeken naar een zonnebrand die ook nog eens vegan proof is, hebben we een lijstje voor je gemaakt met vegan must-haves die je makkelijk kunt meenemen in je handbagage!

We gaan op reis en nemen mee…

HEMA zonnebrand en after sun
Op vakantie moet je helemaal niks, behalve één ding: smeren. O, wat is het belangrijk om je huid te beschermen tegen de zon! Gelukkig heeft de HEMA een complete lijn met vegan verzorgingsproducten, mer onder andere een travel sized zonnebrand, factor 50 face stick en een after sun maskertje met aloë vera voor als het toch nog mist gaat. Ideaal, toch?

Deze zonnige must-haves van de HEMA zijn vanaf €2,50 te koop.

Lush verpakkingsvrije conditioner
We zweren bij shampoo bars, zowel bij die van de Lush als van andere merken. Deze ‘zeepjes’ zijn zonder verpakking niet alleen goed voor het milieu, ze zijn ook nog eens superhandig om mee te nemen op reis! We merken wel dat onze haren conditioner nodig hebben (hallo pluishaar), dus een conditioner in vaste vorm kon voor ons niet uitblijven. Gelukkig is de Lush van alle markten thuis en beschikt deze fijne winkel over maar liefst drie solide conditioners: de Big, de Daddy-O en de Jungle. Het allerleukste: je hoeft ze niet in te checken als vloeistof!

De conditioners in vaste vorm zijn zowel online als in de winkels van de Lush te verkrijgen voor €9,95.

Starskin Orglamic Pink Cactus Pudding
Is het niet geweldig wanneer een bedrijf zelf al een travel sized variant van een product maakt? Dat scheelt zooooooveel gedoe! Hoe irritant is het wanneer je er bij de douane achterkomt dat je favoriete dagcrème in een potje van niet 100 maar 150 milliliter zit?! Starskin heeft gelukkig de travel-proof 15 milliliter Orglamic Pink Cactus Pudding, een crème van heerlijk zacht puddingconcentraat op basis van cactusvijgzaadolie. Geen zorgen! Wij hadden er ook nog nooit van gehoord, maar het schijnt GEWELDIG te zijn voor je huid. Gebruik de pudding als een dag- en nachtcrème en smeer elke ochtend en avond wat van de pudding op een schoon gezicht. Genieten!

De Travel Size Orglamic Pink Cactus Pudding van Starskin is voor €14,75 (15ml) te koop bij de Douglas. Voor een grotere pot van 50ml (nog steeds travel-proof dus) betaal je €47,58. Het is helaas niet goedkoop, maar het is wel een heel fijn product! En je doet er best lang mee ?

Aruba Aloe Vitamine E Skin Care Gel
Aruba Aloe werkt met – je verwacht het niet – de beste aloë vera van Aruba. Aloë vera staat bekend om haar geneeskrachtige werking, met name voor de huid. De Vitamine E Skin Care Gel van Aruba Aloe is een olievrije gel die bedoeld is om de geïrriteerde huid te herstellen. We zijn gewend om onze huid dan in te smeren met olie, maar we vinden dit nog veel lekkerder! Superfris en voedend. En het fijne is: mannen kunnen deze vochtinbrengende gel ook gebruiken als aftershave. Hoef je niet dubbelop toiletspullen mee te nemen!

Een flesje van 65 milliliter kost €10,-. Je kunt het kopen via de officiële webstore of op Aruba zelf, mocht je in de buurt zijn.

Weleda 24h Roll-on Duindoorn Deodorant
We houden van zonnige vakanties, maar zonnige vakanties betekenen ook dat we een hoop gaan zweten! Meestal duiken we dan gewoon het zwembad in om af te koelen, maar als we door zo’n prachtig, Italiaans stadje flaneren, is daar niet altijd de mogelijkheid voor. Ze schijnen het ook niet zo leuk te vinden als je in de fontein gaat zitten. Gelukkig heeft Weleda dé oplossing: een 24 uur blijvende Duindoorn deo roller! Deze deodorant is 100% natuurlijk, ruikt naar citrus en sandelhout en bevat geen aluminiumzouten. Deze zouten sluiten je poriën af, echt een no-go! We vinden ‘m heerlijk! Wij  gaan deze roller dan ook sowieso in onze toilettas stoppen deze zomer.

De 24h Roll-on Duindoorn Deodorant van Weleda is voor €6,99 te koop bij verschillende drogisterijen en via de webshop van Weleda zelf.

Wat zit er sowieso in jouw toilettas als je op vakantie gaat? Laat het ons weten!

 

false
Living the Green Life
LTGL
  • Over
  • Memberships
  • Easy Vegan box
  • Weekmenu
  • Voedingsconsult
  • Werken bij
  • Samenwerken
Menu
  • Over
  • Memberships
  • Easy Vegan box
  • Weekmenu
  • Voedingsconsult
  • Werken bij
  • Samenwerken
Klantenservice
  • Contact
  • FAQ
  • Retourneren
  • Mijn account
Menu
  • Contact
  • FAQ
  • Retourneren
  • Mijn account
Explore
  • Shop
  • Recepten
  • Food
  • Beauty
  • Wellness
  • Travel
  • Lifestyle
Menu
  • Shop
  • Recepten
  • Food
  • Beauty
  • Wellness
  • Travel
  • Lifestyle
Connect
  • Facebook
  • Instagram
  • Pinterest
  • YouTube

Living the Green Life

Join our family!

Schrijf je nu in voor de nieuwsbrief, word daarmee een free member en krijg het e-book ‘Easy Vegan Cheese’ gratis en voor niets als cadeautje.

Bij het aanklikken van ‘inschrijven’ ga je akkoord met onze membership voorwaarden.

  • Disclaimer
  • Privacy Policy
  • Legal b2b
  • Algemene voorwaarden webshop
  • Actievoorwaarden
  • Memberships
  • Cookiestatement
  • Disclaimer
  • Privacy Policy
  • Legal b2b
  • Algemene voorwaarden webshop
  • Actievoorwaarden
  • Memberships
  • Cookiestatement
Living the Green Life
  • Shop
  • Recepten
  • Food
  • Beauty
  • Wellness
  • Travel
  • Lifestyle
Menu
  • Shop
  • Recepten
  • Food
  • Beauty
  • Wellness
  • Travel
  • Lifestyle
Inloggen | Registreren
€0.00 Cart
  • Over
  • Memberships
  • Easy Vegan box
  • Weekmenu
  • Voedingsconsult
  • Werken bij
  • Samenwerken
Menu
  • Over
  • Memberships
  • Easy Vegan box
  • Weekmenu
  • Voedingsconsult
  • Werken bij
  • Samenwerken

connect

Facebook-f
Instagram
Pinterest
Youtube

Living the Green Life

Member

Word nu member en ontvang gratis een ebook naar keuze, korting in de webshop én toegang tot unieke artikelen en recepten!

Bij het aanklikken van ‘inschrijven’ ga je akkoord met onze algemene voorwaarden en membership voorwaarden.

Aanmelden

Om favorieten toe te voegen heb je een account nodig

  • Account aanmaken